Prohlédněte si náš katalog dortů k různým příležitostem

napište nám

NEJNOVĚJŠÍ Stylový keckový dortík
Stylový dortík pro Oskarfoto.cz
Motorka
více zde

Cukrárna Kamélie Děčín

Vyhlášená děčínská cukrárna Kamélie s netradičními dezerty

Již 12 let vyrábíme zcela vyjímečné vynikající dezerty.

Specializujeme se převážně na výrobu netradičních odlehčených dezertů, dortů i minidezertů. To vše ve více jak  padesáti chuťových variacích. Chuti se u nás meze opravdu nekladou. 

  • tvar dortu, design, dekorace ........?
  • to záleží už jen na Vašem přání a fantazii :-)
  • rádi Vám poradíme s výběrem toho pravého dortu

Najdete u nás také italskou kopečkovou i točenou zmrzlinu, sladké palačinky a mnoho dalších dobrot.

Navštivte Cukrárnu Kamélii a oslaďte si život.

cukrárna kamélie cukrárna kamélie

Jak to všechno začalo

V roce 2001 založila Cukrárnu Kamélii Danuše Homolková. První impuls k otevření tak jedinečné cukrárny dostala paní Homolková v Itálii. Kde obdivovala výbornou kopečkovou zmrzlinu a naprosto jiné dezerty než na jaké byla zvyklá v ČR. Chtěla aby i tady v čechách si lidé mohly dopřát výbornou italskou zmrzlinu a dezerty. Dlouhou dobu sbírala ze zahraničí to nejlepší, aby si mohla splnit svůj sen. Otevřít cukrárnu s naprosto jinými dorty než na jaké lidé byli zvyklí.

Začínala společně s rodinou. Ze začátku v cukrárně byli ve dvou a v menších prostorech než jaké jsou nyní. Postupně se cukrárna rozšiřovala a přibírali se i další zaměstnanci. Personál se skládal a i nyní skládá převážně z rodinných příslušníků. To navozuje v cukrárně rodinnou příjemnou atmosféru.

Současnost

Od dob začátku se mnohé změnilo. Ale kvalita se drží stále. V dnešní době u nás najdete ty nejnovější trendy ze světa cukrařiny. Jezdíme po celé ČR i do zahraničí pro nové nápady a inspirace. Receptury jsou však tvořeny na míru, dle chutí a přání zákazníků.

Základ našich netradičních dezertů je 35,1% živočišná šlehačka. Dezerty jsou tím oproti klasickým máslovým krémům odlehčené a chuťově zcela výjimečné. U nás v Kamélii si vyrábíme vše od korpusu až po čokoládové zdobení. Samozřejmě to vše jen z kvalitních  čerstvých surovin. Zmrzlinové poháry, zmrzlinové koktejly. I zmrzlina je taktéž přímo z naší výroby. V sezónním období máme v nabídce přes 15 druhů zmrzlin. Jdeme vstříc zákazníkům a nabízíme nadstandartní služby. Jako jediní máme VIP servis – například u svatebních dortů - individuální přístup, ochutnávka zdarma, možnost dopravy

Máme rády výzvy – vyrobíme „vše“ co si kdo vymyslí